
WIMA
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.0565
$4.0565
101
$3.89594
$393.48994
201
$3.652769
$734.206569
501
$3.43616
$1721.51616
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Paper, Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 1.083" (27.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.299" L x 0.787" W (33.00mm x 20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | X2 |
| Series | MP 3-X2 |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Mfr | WIMA |
| Capacitance | 1 µF |
| Features | Low ESR |
| Package | Bulk |