MPC52500J
detaildesc
MPC52500J
TE Connectivity Passive Product
型号:
MPC52500J
描述:
RES 50 OHM 5% 5W RADIAL
库存 : 1483
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 1.000" (25.40mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 50 Ohms
Power (Watts) 5W