
Bourns Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.608
$0.608
10
$0.51775
$5.1775
25
$0.48336
$12.084
100
$0.386555
$38.6555
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 702 V |
| Capacitance @ Frequency | 260 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 780 V |
| Varistor Voltage (Max) | 858 V |
| Series | - |
| Energy | 148J |
| Package / Case | Disc 14mm |
| Maximum AC Volts | 485 V |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 640 V |
| Current - Surge | 4.5 kA |
| Base Product Number | MOV-14 |