
Bourns Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.342
$0.342
10
$0.25745
$2.5745
25
$0.22572
$5.643
100
$0.146015
$14.6015
250
$0.120916
$30.229
500
$0.09671
$48.355
1000
$0.074148
$74.148
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 74 V |
| Capacitance @ Frequency | 720 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 82 V |
| Varistor Voltage (Max) | 90 V |
| Series | - |
| Energy | 5.5J |
| Package / Case | Disc 7mm |
| Maximum AC Volts | 50 V |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 65 V |
| Current - Surge | 1.2 kA |
| Base Product Number | MOV-07 |