
Mini-Circuits
型号:
MNA-6W+
品牌:
封装:
8-QFN (3x3)
批次:
-
描述:
IC AMP CELL 500MHZ-5.5GHZ 8QFN
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。
| Current - Supply | 99mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-QFN (3x3) |
| Series | - |
| Package / Case | 8-VQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.8V ~ 5V |
| Test Frequency | 500MHz |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Frequency | 500MHz ~ 5.5GHz |
| P1dB | 20.3dBm |
| Noise Figure | 4.4dB |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| RF Type | Cellular, PCN |
| Gain | 11.8dB |