
WIMA
型号:
MKS0C011000B00MSSD
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
MKS 02 1000 pF 63 VDC 20% Standa
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
10
$0.15105
$1.5105
101
$0.145322
$14.677522
201
$0.13584
$27.30384
501
$0.12826
$64.25826
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Tolerance | ±20% |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MKS 02 |
| Voltage Rating - DC | 63V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 40V |
| Mfr | WIMA |
| Capacitance | 1000 pF |
| Features | - |
| Package | Bulk |