
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MKP386M515200YT4
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 1.5UF 5% 2KVDC SCREW
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$16.606
$16.606
10
$15.77285
$157.7285
50
$13.28252
$664.126
100
$12.45241
$1245.241
500
$11.041128
$5520.564
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | Snubber |
| Height - Seated (Max) | 1.969" (50.00mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Termination | Screw Terminals |
| Lead Spacing | 1.457" (37.00mm) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 2.283" L x 1.378" W (58.00mm x 35.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 2.5 mOhms |
| Series | MKP386M |
| Voltage Rating - DC | 2000V (2kV) |
| Package / Case | Rectangular Box |
| Voltage Rating - AC | 700V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 1.5 µF |
| Features | Low ESR |
| Package | Bulk |