
Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.9275
$9.9275
10
$9.6615
$96.615
25
$9.39322
$234.8305
50
$9.12475
$456.2375
请发送询价,我们将立即回复。
| Color | Electric Ivory |
| Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Obsolete |
| Depth | 0.260" (6.60mm) |
| Series | - |
| Type | Faceplate |
| Number of Ports | 1 |
| For Use With/Related Products | Mini-Com® Series (Flat, Sloped, Sloped Recessed or Blank) |
| Length | 4.960" (125.98mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Style | Single Gang |
| Features | - |
| Port Direction | Straight |
| Package | Bulk |
| Width | 4.960" (125.98mm) |