
Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.222
$10.222
10
$9.196
$91.96
25
$8.66286
$216.5715
56
$8.44075
$472.682
112
$8.218602
$920.483424
280
$7.330096
$2052.42688
448
$6.885847
$3084.859456
952
$6.086204
$5794.066208
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 38 |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.143" (3.63mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Q Strip® MIS |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Connector Type | Socket, Center Strip Contacts |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane), Pick and Place |
| Package | Tray |
| Mated Stacking Heights | 11mm, 16mm, 18.75mm, 22mm |
| Base Product Number | MIS-019 |