
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
MIN02-002DC390J-F
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP MICA 39PF 5% 300V SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.256
$4.256
10
$3.8266
$38.266
50
$3.31588
$165.794
100
$2.89085
$289.085
500
$2.3807
$1190.35
1000
$2.21065
$2210.65
2500
$2.168138
$5420.345
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 200°C |
| Dielectric Material | Mica |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 300 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.218" L x 0.400" W (5.54mm x 10.16mm) |
| Product Status | Active |
| Series | MIN |
| Package / Case | Nonstandard SMD |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 39 pF |
| Features | RF, High Frequency |
| Package | Bulk |