首页 / IGBT 模块 / MIEB101H1200EH
MIEB101H1200EH
detaildesc
MIEB101H1200EH
IXYS
型号:
MIEB101H1200EH
品牌:
IXYS
封装:
E3
描述:
IGBT MODULE 1200V 183A 630W E3
库存 : 39
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TJ)
NTC Thermistor No
Configuration Full Bridge Inverter
Current - Collector (Ic) (Max) 183 A
Input Capacitance (Cies) @ Vce 7.43 nF @ 25 V
Mounting Type Chassis Mount
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200 V
Product Status Active
Supplier Device Package E3
Series -
Input Standard
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic 2.2V @ 15V, 100A
Package / Case E3
Power - Max 630 W