
NXP USA Inc.
型号:
MHVIC915NR2
品牌:
封装:
16-PFP
批次:
-
描述:
IC RF AMP CELL 750-960MHZ 16PFP
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。
| Current - Supply | 80mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 16-PFP |
| Series | - |
| Package / Case | 16-SOP (0.276", 7.00mm Width) |
| Voltage - Supply | 26V |
| Test Frequency | - |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Frequency | 750MHz ~ 960MHz |
| P1dB | 41.8dBm |
| Noise Figure | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| RF Type | Cellular, W-CDMA, IS-95, N-CDMA |
| Gain | 30dB |
| Base Product Number | MHVIC9 |