
Laird-Signal Integrity Products
型号:
MGV0602R22M-10
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 220NH 14A 5.7 MOHM SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.646
$0.646
10
$0.47025
$4.7025
25
$0.41458
$10.3645
50
$0.37962
$18.981
100
$0.346845
$34.6845
250
$0.30666
$76.665
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 26A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.091" (2.30mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 14 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 5.7mOhm Max |
| Ratings | - |
| Inductance | 220 nH |
| Series | MGV |
| Type | Molded |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Laird-Signal Integrity Products |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | - |