
TE Connectivity Passive Product
型号:
MGPWC-00039-P
封装:
-
批次:
-
描述:
CMC 390UH 2LN SMD
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 15mOhm |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.513" L x 0.513" W (13.03mm x 13.03mm) |
| Height (Max) | 0.225" (5.72mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pad |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | - |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | - |
| Filter Type | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Inductance @ Frequency | 390 µH @ 10 kHz |
| Base Product Number | MGPWC |