
Microwave Technology Inc.
型号:
MGA-718540-HP3
封装:
-
批次:
-
描述:
IC RF AMP GPS 7.1GHZ-8.5GHZ
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$245.632
$245.632
10
$230.28
$2302.8
25
$228
$5700
请发送询价,我们将立即回复。
| Current - Supply | 1.3A |
| Mounting Type | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | - |
| Package / Case | - |
| Voltage - Supply | - |
| Test Frequency | - |
| Mfr | Microwave Technology Inc. |
| Frequency | 7.1GHz ~ 8.5GHz |
| P1dB | - |
| Noise Figure | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| RF Type | General Purpose |
| Gain | 14dB |
| Base Product Number | MGA-718540 |