MG1JB22M0
detaildesc
MG1JB22M0
Stackpole Electronics Inc
型号:
MG1JB22M0
封装:
Axial
描述:
RES 22M OHM 5% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.453" L (4.00mm x 11.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 22 MOhms
Power (Watts) 1W