
Bourns Inc.
型号:
MF-RX030/72-2
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
PTC RESET FUSE 72V 300MA RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.646
$0.646
5
$0.6232
$3.116
10
$0.6042
$6.042
50
$0.50844
$25.422
100
$0.42218
$42.218
250
$0.3838
$95.95
500
$0.32623
$163.115
1000
$0.28785
$287.85
请发送询价,我们将立即回复。
| Voltage - Max | 72V |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 300 mA |
| Height - Seated (Max) | 0.528" (13.40mm) |
| Current - Max | 40 A |
| Lead Spacing | 0.201" (5.10mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.291" Dia x 0.122" W (7.40mm x 3.10mm) |
| Product Status | Active |
| Series | MF-RX/72 |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Current - Trip (It) | 600 mA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Time to Trip | 3 s |