
Bourns Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.304
$0.304
5
$0.2945
$1.4725
10
$0.28025
$2.8025
50
$0.25042
$12.521
100
$0.23313
$23.313
250
$0.207252
$51.813
500
$0.17271
$86.355
请发送询价,我们将立即回复。
| Voltage - Max | 30V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 200 mA |
| Height - Seated (Max) | - |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Lead Spacing | - |
| Current - Max | 80 A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 6 Ohms |
| Series | Multifuse®, MF-MSMF |
| Type | Polymeric |
| Thickness (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric), Concave |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 400 mOhms |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Current - Trip (It) | 400 mA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Time to Trip | 60 ms |
| Base Product Number | MF-MSMF |