
Amphenol ICC (FCI)
型号:
MET008431401311
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN EDGE DUAL FMALE 84POS 0.024
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.7665
$5.7665
10
$5.2383
$52.383
26
$4.961926
$129.010076
52
$4.846282
$252.006664
104
$4.615537
$480.015848
234
$4.03864
$945.04176
442
$3.923244
$1734.073848
962
$3.34629
$3219.13098
2418
$3.115516
$7533.317688
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 84 |
| Color | Black |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | - |
| Contact Type | Cantilever |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Board Edge, Straddle Mount |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Number of Positions/Bay/Row | 14; 28 |
| Series | Mini Cool Edge 0.60mm |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.024" (0.60mm) |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Base Product Number | MET00 |