
Amphenol ICC (FCI)
型号:
ME1028040101011
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN EDGE DUAL FML 280POS 0.024
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.3265
$10.3265
20
$9.295275
$185.9055
40
$8.53195
$341.278
80
$8.307398
$664.59184
240
$7.40925
$1778.22
440
$6.960222
$3062.49768
960
$6.151934
$5905.85664
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 280 |
| Color | Black |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | - |
| Contact Type | Cantilever |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Number of Positions/Bay/Row | 28; 28; 28; 28; 28 |
| Series | Mini Cool Edge 0.60mm |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.024" (0.60mm) |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Features | Board Guide, Board Lock |
| Package | Tray |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Base Product Number | ME102 |