
IXYS
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$27.3695
$27.3695
10
$25.2453
$252.453
100
$21.557685
$2155.7685
请发送询价,我们将立即回复。
| Speed | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-240AA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10 mA @ 1600 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-240AA |
| Technology | Standard |
| Diode Configuration | 1 Pair Series Connection |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.6 V @ 200 A |
| Mfr | IXYS |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 1600 V |
| Package | Box |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 64A |
| Operating Temperature - Junction | -40°C ~ 150°C |
| Base Product Number | MDD44 |