
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
MCM01-009ED740J-TF
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP MICA 74PF 5% 500V SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.624
$5.624
10
$5.0654
$50.654
50
$4.39052
$219.526
100
$3.82755
$382.755
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 200°C |
| Dielectric Material | Mica |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 500 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.460" L x 0.400" W (11.68mm x 10.16mm) |
| Product Status | Active |
| Series | MCM01 |
| Package / Case | Nonstandard SMD |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 74 pF |
| Features | RF, High Frequency |
| Package | Tape & Reel (TR) |