
onsemi
型号:
MC74VHCT244ADWRG
品牌:
封装:
20-SOIC
批次:
-
描述:
IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.9405
$0.9405
10
$0.83885
$8.3885
25
$0.79572
$19.893
100
$0.61104
$61.104
250
$0.53998
$134.995
500
$0.511575
$255.7875
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 4 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Series | 74VHCT |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74VHCT244 |
| Current - Output High, Low | 8mA, 8mA |