
onsemi
型号:
MC74LVXC3245DTRG
品牌:
封装:
24-TSSOP
批次:
-
描述:
IC TRANSLATOR BIDIR 24TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.9285
$1.9285
10
$1.72995
$17.2995
25
$1.63172
$40.793
100
$1.30549
$130.549
250
$1.142318
$285.5795
500
$1.109676
$554.838
1000
$0.88121
$881.21
请发送询价,我们将立即回复。
| Input Signal | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | Tri-State, Non-Inverted |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-TSSOP |
| Series | 74LVXC |
| Translator Type | Voltage Level |
| Data Rate | - |
| Package / Case | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - VCCA | 2.3 V ~ 3.6 V |
| Voltage - VCCB | 3 V ~ 5.5 V |
| Output Signal | - |
| Channels per Circuit | 8 |
| Mfr | onsemi |
| Channel Type | Bidirectional |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74LVXC3245 |