
onsemi
型号:
MC74LVX125DTR2G
品牌:
封装:
14-TSSOP
批次:
-
描述:
IC BUF NON-INVERT 3.6V 14TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5985
$0.5985
10
$0.5111
$5.111
25
$0.4769
$11.9225
100
$0.354255
$35.4255
250
$0.299744
$74.936
500
$0.286121
$143.0605
1000
$0.211185
$211.185
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Series | 74LVX |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 2V ~ 3.6V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Elements | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74LVX125 |
| Current - Output High, Low | 4mA, 4mA |