
onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.38
$0.38
10
$0.2869
$2.869
25
$0.2584
$6.46
100
$0.141075
$14.1075
250
$0.136344
$34.086
500
$0.122246
$61.123
1000
$0.094031
$94.031
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 17ns @ 6V, 50pF |
| Logic Type | Inverter |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input Logic Level - Low | 0.5V ~ 1.8V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 5-TSOP |
| Series | 74HC |
| Package / Case | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Input Logic Level - High | 1.5V ~ 4.2V |
| Voltage - Supply | 2V ~ 6V |
| Number of Inputs | 1 |
| Mfr | onsemi |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Quiescent (Max) | 1 µA |
| Base Product Number | 74HC1G04 |
| Current - Output High, Low | 2.6mA, 2.6mA |