
onsemi
型号:
MC33179DTBR2G
品牌:
封装:
14-TSSOP
批次:
-
描述:
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.4345
$1.4345
10
$1.29105
$12.9105
25
$1.21752
$30.438
100
$0.97413
$97.413
250
$0.85234
$213.085
500
$0.827963
$413.9815
1000
$0.657504
$657.504
请发送询价,我们将立即回复。
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 2V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 5 MHz |
| Current - Supply | 1.7mA (x4 Channels) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 100 nA |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Voltage - Input Offset | 150 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4 V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 100 mA |
| Base Product Number | MC33179 |