
Motorola
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
17
$17.6225
$299.5825
请发送询价,我们将立即回复。
| Series | MC1000 |
| Voltage - Supply, Digital | 14V |
| Type | Decoder |
| Applications | - |
| Package / Case | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mfr | Motorola |
| Package | Bulk |
| Voltage - Supply, Analog | 14V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-DIP |