
onsemi
型号:
MC100LVEL05DTR2G
品牌:
封装:
8-TSSOP
批次:
-
描述:
IC GATE AND/NAND ECL 2INP 8TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.4005
$7.4005
10
$6.6842
$66.842
25
$6.37298
$159.3245
100
$5.284945
$528.4945
250
$4.818628
$1204.657
500
$4.507731
$2253.8655
1000
$4.041414
$4041.414
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Differential |
| Logic Type | AND/NAND Gate |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Schmitt Trigger Input | No |
| Series | 100LVEL |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.8V |
| Number of Inputs | 2 Input (1, 1) |
| Mfr | onsemi |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 100LVEL05 |
| Current - Output High, Low | - |