
onsemi
型号:
MC100EP33MNR4G
品牌:
封装:
8-DFN (2x2)
批次:
-
描述:
IC DIVIDER BY 4 1-BIT 8DFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.12
$9.12
10
$8.2346
$82.346
25
$7.85156
$196.289
100
$6.511015
$651.1015
250
$5.93655
$1484.1375
500
$5.553548
$2776.774
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Bits per Element | 2 |
| Count Rate | 4 GHz |
| Logic Type | Divide-by-4 |
| Trigger Type | Positive, Negative |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Direction | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DFN (2x2) |
| Series | 100EP |
| Package / Case | 8-VFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 5.5 V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Timing | - |
| Reset | Asynchronous |
| Base Product Number | MC100EP33 |