
onsemi
型号:
MC100EP140D
品牌:
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC DETECT PH FREQ 3.3V ECL 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
84
$3.4295
$288.078
请发送询价,我们将立即回复。
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | * |
| Input | Differential |
| Type | Phase Frequency Detector |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Output | Differential |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tube |
| Frequency - Max | 2GHz |
| Base Product Number | MC100EP140 |