
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX817LCSA+
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.1605
$8.1605
10
$7.3739
$73.739
25
$7.03038
$175.7595
100
$6.10451
$610.451
250
$5.83015
$1457.5375
500
$5.315725
$2657.8625
1000
$5.14425
$5144.25
请发送询价,我们将立即回复。
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Threshold | 4.65V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Type | Battery Backup Circuit |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output | - |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | MAX817 |