
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX7480ESA+
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC FILTER 2KHZ LOWPASS 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.9325
$7.9325
10
$7.1687
$71.687
25
$6.83582
$170.8955
100
$5.93541
$593.541
250
$5.66865
$1417.1625
500
$5.168475
$2584.2375
1000
$5.00175
$5001.75
请发送询价,我们将立即回复。
| Filter Order | 8th |
| Number of Filters | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Filter Type | Butterworth, Low Pass Switched Capacitor |
| Package | Tube |
| Frequency - Cutoff or Center | 2kHz |
| Base Product Number | MAX7480 |