
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX6352LSUK+T
封装:
SOT-23-5
批次:
-
描述:
IC SUPERVISOR MPU SOT23-5
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.838
$3.838
10
$3.4485
$34.485
25
$3.26002
$81.5005
100
$2.825205
$282.5205
250
$2.680368
$670.092
500
$2.405077
$1202.5385
1000
$2.15175
$2151.75
请发送询价,我们将立即回复。
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Reset Timeout | 100ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Threshold | 2.93V, 4.63V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Series | - |
| Number of Voltages Monitored | 2 |
| Type | Multi-Voltage Supervisor |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | MAX6352 |