
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX6150EUR+T
封装:
SOT-23-3
批次:
-
描述:
IC VREF SERIES 1% SOT23-3
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.0825
$5.0825
10
$4.5676
$45.676
25
$4.31756
$107.939
100
$3.74205
$374.205
250
$3.55015
$887.5375
500
$3.18554
$1592.77
1000
$2.8785
$2878.5
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 35µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Tolerance | ±1% |
| Current - Output | 1 mA |
| Temperature Coefficient | 50ppm/°C |
| Current - Supply | 145µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Reference Type | Series |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 900µVp-p |
| Series | - |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 5.2V ~ 12.6V |
| Base Product Number | MAX6150 |