
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX5986AETE+
封装:
16-TQFN (5x5)
批次:
-
描述:
IC POE CNTRL 1 CHANNEL 16TQFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.9915
$10.9915
10
$9.92655
$99.2655
25
$9.46504
$236.626
100
$8.21826
$821.826
250
$7.8489
$1962.225
500
$7.15635
$3578.175
1000
$6.9255
$6925.5
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 3.6mA |
| Auxiliary Sense | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TQFN (5x5) |
| Standards | 802.3af (PoE) |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Series | - |
| Type | Controller (PD), DC/DC |
| Number of Channels | 1 |
| Package / Case | 16-WQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 8.7V ~ 60V |
| Power - Max | 3.84 W |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MAX5986 |