
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX5902ACEUT+T
封装:
SOT-6
批次:
-
描述:
IC HOT SWAP CTRLR GP SOT23-6
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.1465
$6.1465
10
$5.5556
$55.556
25
$5.2972
$132.43
100
$4.599425
$459.9425
250
$4.392686
$1098.1715
500
$4.005105
$2002.5525
1000
$3.875914
$3875.914
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Networking |
| Current - Supply | 1 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | - |
| Supplier Device Package | SOT-6 |
| Internal Switch(s) | No |
| Series | Simple Swapper™ |
| Type | Hot Swap Controller |
| Number of Channels | 1 |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Voltage - Supply | 9V ~ 72V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Features | Fault Timeout, Latched Fault, Thermal Limit |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Programmable Features | UVLO |
| Base Product Number | MAX5902 |