
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX5450EUB+
封装:
10-uMAX/uSOP
批次:
-
描述:
IC DGTL POT 10KOHM 256TAP 10UMAX
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.441
$6.441
10
$5.8178
$58.178
25
$5.54686
$138.6715
100
$4.81631
$481.631
250
$4.599824
$1149.956
500
$4.193984
$2096.992
1000
$3.652816
$3652.816
2500
$3.517527
$8793.8175
请发送询价,我们将立即回复。
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Configuration | Rheostat |
| Temperature Coefficient (Typ) | 35ppm/°C |
| Tolerance | - |
| Number of Taps | 256 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Volatile |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-uMAX/uSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Resistance (Ohms) | 10k |
| Features | - |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tube |
| Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) | 225 |
| Taper | Linear |
| Interface | Up/Down (U/D, INC, CS) |
| Base Product Number | MAX5450 |