
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX49140AXK/V+T
封装:
SC-70-5
批次:
-
描述:
IC COMPARATOR 1 GEN PUR SC70-5
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.774
$2.774
10
$2.489
$24.89
25
$2.35334
$58.8335
100
$2.03946
$203.946
250
$1.934846
$483.7115
500
$1.736125
$868.0625
1000
$1.55325
$1553.25
请发送询价,我们将立即回复。
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| Propagation Delay (Max) | 30ns (Typ) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | CMOS, Rail-to-Rail, TTL |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SC-70-5 |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 5V |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.7V ~ 5.5V |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 0.5µA @ 5V |
| Hysteresis | 1.2mV |
| Current - Quiescent (Max) | 200µA |