
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX485ESA+T
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.32
$5.32
10
$4.78135
$47.8135
25
$4.5201
$113.0025
100
$3.917325
$391.7325
250
$3.716476
$929.119
500
$3.334785
$1667.3925
1000
$2.983522
$2983.522
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Receiver Hysteresis | 70 mV |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Duplex | Half |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Data Rate | 2.5Mbps |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Base Product Number | MAX485 |