
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX4062EUB+T
封装:
10-uMAX/uSOP
批次:
-
描述:
IC AMP CLASS AB STEREO 10UMAX
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.881
$1.881
10
$1.6872
$16.872
25
$1.59144
$39.786
100
$1.355745
$135.5745
250
$1.273
$318.25
500
$1.113875
$556.9375
1000
$0.95475
$954.75
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | 2-Channel (Stereo) |
| Max Output Power x Channels @ Load | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-uMAX/uSOP |
| Series | - |
| Type | Class AB |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.4V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Features | Differential Inputs, Microphone |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MAX4062 |