
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX3244EEAI+
封装:
28-SSOP
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 3/5 28SSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.3235
$15.3235
10
$14.0809
$140.809
25
$13.4976
$337.44
100
$11.89248
$1189.248
250
$11.3088
$2827.2
500
$10.944
$5472
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Drivers/Receivers | 3/5 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Receiver Hysteresis | 500 mV |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-SSOP |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Data Rate | 250kbps |
| Package / Case | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | MAX3244 |