
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX32010CCQ+
封装:
100-TQFP-EPR (14x14)
批次:
-
描述:
25V SPAN, 800MA DEVICE POWER SUP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$45.9325
$45.9325
10
$42.85165
$428.5165
25
$41.0552
$1026.38
90
$38.48925
$3464.0325
请发送询价,我们将立即回复。
| Series | - |
| Operating Temperature | 30°C ~ 100°C (TJ) |
| Applications | Power Supplies |
| Package / Case | 100-TQFP Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 31V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tray |
| Current - Supply | 20mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 100-TQFP-EPR (14x14) |
| Base Product Number | MAX32010 |