
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX2769BETI/V+
封装:
28-TQFN (5x5)
批次:
-
描述:
RF RX GNSS 1575.42MHZ 28TQFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.7495
$8.7495
10
$8.0218
$80.218
25
$7.2922
$182.305
100
$6.56298
$656.298
250
$6.016084
$1504.021
500
$5.46915
$2734.575
1000
$5.415
$5415
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | GPS |
| Data Interface | PCB, Surface Mount |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-TQFN (5x5) |
| Modulation or Protocol | GNSS, GPS |
| Antenna Connector | PCB, Surface Mount |
| Series | - |
| Sensitivity | - |
| Memory Size | - |
| Package / Case | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Current - Receiving | 27mA |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.3V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Data Rate (Max) | - |
| Frequency | 1575.42MHz |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX2769 |