
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX261BENG+
封装:
24-PDIP
批次:
-
描述:
IC FILTER 57KHZ UNIV SWTCH 24DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$27.018
$27.018
10
$24.9185
$249.185
25
$23.79864
$594.966
100
$21.27867
$2127.867
250
$20.79075
$5197.6875
请发送询价,我们将立即回复。
| Filter Order | 2nd |
| Number of Filters | 2 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-PDIP |
| Series | - |
| Package / Case | 24-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply | 4.74V ~ 12.6V, ±2.37V ~ 6.3V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Filter Type | Universal Switched Capacitor |
| Package | Tube |
| Frequency - Cutoff or Center | 57kHz |
| Base Product Number | MAX261 |