
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX232ACPE+
封装:
16-PDIP
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.2435
$9.2435
10
$8.3543
$83.543
25
$7.96518
$199.1295
100
$6.91619
$691.619
250
$6.60535
$1651.3375
500
$6.022525
$3011.2625
1000
$5.82825
$5828.25
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Receiver Hysteresis | 500 mV |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-PDIP |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Data Rate | 200kbps |
| Package / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | MAX232 |