
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX220CSE+
封装:
16-SOIC
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.0845
$8.0845
10
$7.30265
$73.0265
25
$6.96312
$174.078
100
$6.04599
$604.599
250
$5.774252
$1443.563
500
$5.264786
$2632.393
1000
$5.0445
$5044.5
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Receiver Hysteresis | 500 mV |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Data Rate | 120Kbps |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | MAX220 |