
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX214EPI+
封装:
28-PDIP
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 3/5 28DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.257
$15.257
10
$14.0258
$140.258
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Drivers/Receivers | 3/5 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Receiver Hysteresis | 500 mV |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 28-PDIP |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Data Rate | 116Kbps |
| Package / Case | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | MAX214 |