
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX16821BATI+
封装:
28-TQFN (5x5)
批次:
-
描述:
IC LED DRIVER CTRLR PWM 28TQFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.505
$7.505
10
$6.7811
$67.811
25
$6.4657
$161.6425
100
$5.61412
$561.412
250
$5.3618
$1340.45
500
$4.8887
$2444.35
1000
$4.731
$4731
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Applications | Backlight |
| Voltage - Supply (Min) | 4.75V |
| Topology | SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-TQFN (5x5) |
| Internal Switch(s) | No |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Type | DC DC Controller |
| Package / Case | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 28V |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Frequency | 125kHz ~ 1.5MHz |
| Dimming | PWM |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | - |
| Base Product Number | MAX16821 |