
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX1501ETE+T
封装:
16-TQFN (5x5)
批次:
-
描述:
IC BAT CHG MULTCHEM 1-3CL 16TQFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.023
$6.023
10
$5.41025
$54.1025
25
$5.1148
$127.87
100
$4.4327
$443.27
250
$4.205384
$1051.346
500
$3.773495
$1886.7475
1000
$3.409778
$3409.778
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Battery Pack Voltage | - |
| Charge Current - Max | 1.4A |
| Number of Cells | 1 ~ 3 |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TQFN (5x5) |
| Series | - |
| Fault Protection | Over Voltage |
| Package / Case | 16-WQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 6.25V |
| Battery Chemistry | Multi-Chemistry |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Programmable Features | - |
| Interface | - |
| Base Product Number | MAX1501 |